Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení podzimní sezóny 2011 mladší žáci.

29. 12. 2011

Hodnocení podzimní sezóny 2011 mladší žáci.

 

 

     V srpnu jsme převzali od p. Petra Pyky vedení mladších žáků. Čekal nás těžký úkol, kdy se museli sehrát kluci ročníků 1999 a 2000. Někteří kluci z minulé sestavy odešli do jiných klubů, jiní začali hrát za starší žáky. Oproti minulé sezóny k nám přibyli 2 noví hráči – Daniel Mikšaník, Vít Šenkýř a po zranění se vrátil Vojtěch Slavík. Slavoj reprezentují tito kluci: Žebrák Jan, Šmídl Martin, Plešivčák Tomáš, Štefek Martin, Gajda Petr, Mikšaník Daniel, Stolarčík Daniel, Pavlosek Radek, Žídek Michal, Slavík Vojtěch, Šenkýř Vít, Klasa Tomáš.

     Začali jsme hrát ostravskou městskou soutěž mladších žáků 7+1. Od začátku soutěže nám vypomáhali kluci ze starších benjamínků – Alex Klepáček, Tomáš Gura a Adam Krečmer. Po podzimním kole jsme skončili na 4 .místě se ztrátou 5 bodů na 1.místo a máme stejný počet bodů jako mužstvo, které je na 3.místě. Letošní ročník této soutěže je velice kvalitně obsazen.

     Tréninků a zápasů se zúčastňuje pravidelně 12 kluků. Trénovali jsme 2xtýdně na Slavoji, od listopadu trénujeme 1xtýdně v tělocvičně v Michálkovicích. Když to dovolilo počasí, scházeli jsme se také 1xtýdně na školním hřišti na umělé trávě.

    Jsme účastníci zimní ligy, kdy jsme v základní skupině obsadili 3.místo a postoupili do semifinále, které se koná 15.1.2012. Dále jsme se zúčastnili 2 turnajů- Petrovice u Karviné, Rychvald. V příštím roce nás ještě čekají další turnaje a perná příprava na druhou polovinu sezóny.

     Všichni naši kluci se taky zúčastňovali mistrovských utkání starších žáků pod vedením trenéra Karla Lipjaka.